بدون شرح

¦

من نه سیاسی هستم نه سیاسی نویسم ولی دوست داشتم اینا رو اینجا بیارم تا شما هم قضاوت کنید:

پخش فيلم ملاقات دكتر احمدي‌نژاد با آيت‌الله جوادي آملي
احمدی نژاد:يكي از همان جمع به من گفت: «وقتي تو شروع كردي «بسم‌ا..» و «اللهم» را گفتي، من ديدم يك نوري آمد، تو را احاطه كرد و تو تا آخر در يك حصن و حصاري رفتي»؛ اين را من خودم هم احساس كردم

هاله نور واحمدی نژادو اطرافیان متملق
اگر به هر دلیلی رئیس جمهور مثل سایر روسای جمهور در اداره کشور دچار مشکلات عادی شد وکمبودی به وجود آمد با این نسبتی که بین آقای احمدی نژاد و امام زمان میسازند اعتقاد به امام زمان را خدشه دار مینمایند. تاکی مقدسات دینی باید هزینه افراد شود.

نخستين رئيس روحانی برای دانشگاه تهران
بدين ترتيب رياست نخستين دانشگاه امروزی در ايران برای اولين بار به يک روحانی سپرده می شود که فاقد مدرک دانشگاهی است.

این یکی رو هم ببینید:
رئیس دانشگاه تهران
نصب یک روحانی به ریاست دانشگاه تهران نه تنها خدمتی به دین و روحانیت نیست که این نهاد را بیش از گذشته در چشم مردم آسیب پذیر می کند. این همه شخصیت دانشگاهی در کشور هستند و گرایشهای مختلفی هم دارند. مثلا همکاران و همفکران خود آقای احمدی نژاد در دانشگاه! چرا باید با انتصاب یک روحانی ی ارتباط با دانشگاه به بحث تمامیت خواهی روحانیون دامن زد؟

احمدي نژاد:‌ عزم دولت براي ترويج شنا، تيراندازي و اسب‌‏سواري است!

کاش بعضی ها باز نشسته شوند.
آیت الله جنتی به جای آنکه این افتخار دیرین را به رخ دنیا بکشد که انقلاب اسلامی تنها ترین انقلابی بود که مسئولان رژیم گذشته را محاکمه کرد، در نماز جمعه گفته است اینجا آدم ارزش جمهوری اسلامی را پی می برد و به درگاه خدا شکر می کند که وقتی دستگاه سلطنتی پهلوی منقرض شد دیگر معطل نکردند و جنایتکاران شناخته شده را امان ندادند، مثلا هویدا به جلسه آمد و چهار کلمه با او صحبت کردند بعدا او را با یک گلوله خلاص کردند

يك سگ با دخيل شدن به حرم امام رضا (ع) در چند متري ضريح زانو زد ، سرش را به سنگهاي حرم چسباند و شروع به گريه كرد
ماجراي شگفت انگيز ورود يك سگ گله و غير ولگرد به حريم مقدس ثامن الحجج در روزهاي مياني هفته گذشته زائران حرم امام رضا (ع) كه مشغول زيارت در پايين پاي مبارك بودند ار شگفت زده كرد.

ميزان بازديدكننده خبر «ورود يك سگ به حرم امام رضا (ع)» از مرز 200 هزار گذشت
ميزان بازديدكننده خبر «ماجراي شگفت انگيز ورود يك سگ به حرم امام رضا (ع)» در خبرگزاري «انتخاب»، از مرز 200 (دويست) هزار نفر گذشت و همچنان روند تصاعدي خود را طي مي كند.
جمهوري: ورود سگ به حرم امام رضا، توطئه بود
روزنامه «جمهوري اسلامي» با توطئه خواندن ورود يك سگ به حرم امام رضا(ع)، از دستگيري عوامل باند مجري اين توطئه، خبر داد
وکلی دیگر....

1 comments:

raha

مطالبت و اخباری که گفتی برام جالب بود.
شعرت هم زیبا بود.